Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line Facelift! Airco ECC Navi Carplay PDC + Camera Achter LM Velgen 17" Full LED Keyless Stoel/Stuurwielverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 16.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.750,-
LEASEPRIJS: € 234,94 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.850,92 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line Facelift! Airco ECC Navi Carplay PDC + Camera Achter LM Velgen 17" Full LED Keyless Stoel/Stuurwielverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 februari 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 36.052 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 234,94 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M8-35-88 |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.111 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Agate Black
- lichtmetalen velgen 17"
- Automatisch inschakelende dimlichten
- Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening
- Chrome afwerking rondom portierramen
- Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen met geintegreerde dagrijverlichting, mistlampen en bochtverlichting
- LED koplampen voor dimlicht en grootlicht
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole
- Boordcomputer met 4.2" kleuren display
- DAB ontvanger
- FordPass Connect - Embedded Modem
- Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 3 Bluetooth®/Voice Control, DAB+
- Radio met 6 luidsprekers, DAB+ en 2-USB aansluitingen
- SYNC 2.5 met 8" touchscreen, Bluetooth, Voice Control
- Interieur & Comfort
- armsteun voor
- Cruise Control
- Dual Zone Automatische Airconditioning
- EasyFold 60:40 achterbankleuning
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom
- Elektrisch bedienbare portierramen voor
- FordPower startbutton
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel inclusief lendensteunverstelling
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Stuurwiel 3-spaaks met (spraak-)bediening van o.a. audio, telefoon en boardcomputer
- Stuurwiel Softfeel met Sensico bekleding, met audiobediening
- Veiligheid
- 6 airbags (bestuurder, voorpassagier, zijairbags, curtainairbags)
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist
- Airbags voor en zij voor bestuurder en voorpassagiers, Side Air Curtain airbags
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatisch inschakelende dimlichten en grootlicht assistent met regensensor
- Bandenspanningscontrole systeem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Driver Alert - vermoeidheidsherkenning
- Gordijnairbags
- Hill Start Assist
- Parkeersensoren voor en achter
- rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbordherkenning, Driver Alert
- Overig
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- SYNC 3 met Apple CarPlay en Android Auto, 8 inch touchscreen en navigatie
- Winter Pack
- Draadloos laden mobiele telefoon
- Elektrisch verwarmbaar stuurwiel
- Elektrisch verwarmbare voorruit
- Ford Keyless Entry & Start
- Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 3 Bluetooth®/Voice Control, DAB+
- Sportieve wielophanging
- WiFi voorbereiding