Ford EcoSport
1.0 EcoBoost Titanium Navi / Stoelverw / Keyless / Pdc Volledig onderhouden
Direct kopen, basisprijs: € 10.795,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.795,-
LEASEPRIJS: € 177,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.159,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford EcoSport |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Titanium Navi / Stoelverw / Keyless / Pdc Volledig onderhouden |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 juni 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 66.124 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 177,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.795,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PH-919-Z |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 93 kw / 127 pk |
| Laadvermogen: | 483 kg |
| Gewicht: | 1.237 kg |
| Wielbasis: | 252 cm |
| Hoogte: | 164 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 613 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Dakrails
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- airco automatisch
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- stuur leder