Ford E-Transit Custom
E-Transit 65 kWh 218 pk Limited L2 Lang 340 - B&O Sound - Winter pakket
Direct kopen, basisprijs: € 39.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 39.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 657,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford E-Transit Custom |
|---|---|
| Uitvoering: | E-Transit 65 kWh 218 pk Limited L2 Lang 340 - B&O Sound - Winter pakket |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 28 april 2025 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 290 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 657,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-46-NRJ |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.190 kg |
| Gewicht: | 2.160 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 203 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Achteruitrij Camera
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple Car Play
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Bijrijdersbank
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Stoel verwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurwiel verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Parkeer sensoren achter
- Overige
- 2e sleutel
- Fabrieksgarantie
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- Volledig digitaal instrumentenpaneel