Fiat Scudo
2.0 MultiJet L3H1 DC Automaat LM velgen Cruise Camera Lederen bekleding Xenon verlichting
Direct kopen, basisprijs: € 21.400,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 21.400,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 352,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.280,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Scudo |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 MultiJet L3H1 DC Automaat LM velgen Cruise Camera Lederen bekleding Xenon verlichting |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 juni 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 133.531 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 352,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.400,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-56-NTR |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 1.245 kg |
| Gewicht: | 1.855 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Hoogte: | 195 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- xenon koplampen
- xenon koplampen
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- Function pakket
- Laadruimte-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht-pakket
- Look-pakket
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte