Fiat Panda
0.9 TwinAir Easy
Direct kopen, basisprijs: € 6.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.950,-
LEASEPRIJS: € 114,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Panda |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TwinAir Easy |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 8 juni 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 119.735 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 59-XGZ-4 |
| Motorinhoud: | 875 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 955 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 164 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.460 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Elektronische remkrachtverdeling
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Interieur
- Airco
- Achterbank neerklapbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Handbediende airconditioning
- Afstandbediening centrale portiervergrendeling
- centrale vergrendeling
- Dakrails