Fiat 500X
1.4 Turbo MultiAir Lounge Cruise Stoelvw. Airco
Direct kopen, basisprijs: € 6.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.950,-
LEASEPRIJS: € 114,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 Turbo MultiAir Lounge Cruise Stoelvw. Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 april 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 204.352 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HHV-53-G |
| Motorinhoud: | 1.368 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.875 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- extra getint glas
- keyless entry
- koplampreiniging
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Infotainment
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen/stof bekleding
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Pack winter
- start/stop systeem
- verwarmde voorruit
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen verwarmd