Fiat 500
1.4 T-Jet Abarth 595 Pista 160PK Leer Virtual Dealer Onderhouden
Direct kopen, basisprijs: € 12.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.450,-
LEASEPRIJS: € 205,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 T-Jet Abarth 595 Pista 160PK Leer Virtual Dealer Onderhouden |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 april 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 134.313 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 205,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-774-RF |
| Motorinhoud: | 1.368 cc |
| Vermogen: | 118 kw / 161 pk |
| Laadvermogen: | 415 kg |
| Gewicht: | 1.010 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Hoogte: | 1.485 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.425 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Black Edition
- Black Optic
- Black Style
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak ( mogelijk tegen meerprijs )
- zonwerend glas
- Infotainment
- Apple CarPlay | Android Auto ( mogelijkheid tegen meerprijs )
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Zwarte Hemelbekleding
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR