Fiat 500
1.2 Lounge *Panoramadak*Park assist*
Direct kopen, basisprijs: € 7.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.850,-
LEASEPRIJS: € 129,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.570,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Lounge *Panoramadak*Park assist* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 augustus 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 129,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-678-VK |
| Motorinhoud: | 1.242 cc |
| Vermogen: | 51 kw / 70 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 840 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.345 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Parkeersensor achter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagage-afdekhoes
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Niet in gerookt
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zomerbanden