Fiat 500
0.9 TwinAir Turbo 500S
Direct kopen, basisprijs: € 7.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.450,-
LEASEPRIJS: € 122,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500 |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TwinAir Turbo 500S |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 juli 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 36.476 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 122,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GS-537-B |
| Motorinhoud: | 875 cc |
| Vermogen: | 59 kw / 81 pk |
| Laadvermogen: | 465 kg |
| Gewicht: | 905 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Hoogte: | 1.488 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.370 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- Spoiler
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bagagetassen aan rugleuningen
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Niet-rokeruitvoering
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- AUX-IN
- Bekerhouders voor
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- BOVAG-Garantie
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Onderhoudsboekje/Service digitaal
- Passagiersairbag
- Rokersvrije auto
- Zij airbag(s) voor
- ASR