Ferrari 812 GTS
6.5 V12 HELE Full carbon - 360 Camera - Lift - Passenger Display - Painted Ferrari Shields - Full PPF
Direct kopen, basisprijs: € 449.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 449.750,-
LEASEPRIJS: € 7.412,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 89.950,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ferrari 812 GTS |
|---|---|
| Uitvoering: | 6.5 V12 HELE Full carbon - 360 Camera - Lift - Passenger Display - Painted Ferrari Shields - Full PPF |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 juni 2021 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 14.579 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 7.412,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 449.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 6.496 cc |
| Vermogen: | 588 kw / 800 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 20"
- Speciale kleur
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control adaptief
- Lederen interieurdelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- schakelpaddles
- stuur multifunctioneel