Elnagh PRINCE 590 L
FRANS BED OVEN KOELVRIES 82000KM!!! 4 ZITPLAATSEN LUIFEL!!
Direct kopen, basisprijs: € 34.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.950,-
LEASEPRIJS: € 576,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Elnagh PRINCE 590 L |
|---|---|
| Uitvoering: | FRANS BED OVEN KOELVRIES 82000KM!!! 4 ZITPLAATSEN LUIFEL!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 4 |
| Bouwjaar: | 1 april 2011 |
| Carrosserie: | Half-integraal |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 82.810 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 576,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.999 cc |
| Vermogen: | 116 kw / 158 pk |
| Laadvermogen: | 468 kg |
| Gewicht: | 3.032 kg |
| Hoogte: | 285 cm |
| Breedte: | 235 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afzuigkap
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Fietsendrager
- Luifel
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Radio cd speler
- TV-aansluiting
- Interieur
- 3-pits kooktoestel
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun
- Boordcomputer
- Combicassettes
- Combi oven
- Cruise control
- Douche
- Kachel
- Koelvries combi
- Ringverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Anti Blokkeer Systeem
- Led-verlichting
- Overige
- Cassettetoilet
- Omvormer/Lader