DS DS 7
Crossback Plug-in Hybride 4x4 300pk Performance Line Pano/ Alcantara/Camera/Comfort.Stoelen/Led/Nav/AppleCarplay
Direct kopen, basisprijs: € 28.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.899,-
LEASEPRIJS: € 395,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.798,23 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | DS DS 7 |
|---|---|
| Uitvoering: | Crossback Plug-in Hybride 4x4 300pk Performance Line Pano/ Alcantara/Camera/Comfort.Stoelen/Led/Nav/AppleCarplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 oktober 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 23.297 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 395,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJF-51-K |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.800 kg |
| Wielbasis: | 274 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 19"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- alcantara interieurdelen
- electronic climate controle
- kunstlederen/alcantara bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- grootlichtassistent
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED-lichtpakket
- LED koplampen
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Pack Easy Access
- Pack parking
- parkeersensor voor
- RDW-leges
- Rookvrij
- Seat Pack
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar