CUPRA Formentor
150pk / Adaptieve cruise control / Keyless / Stuurwielverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 28.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.000,-
LEASEPRIJS: € 461,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.600,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | CUPRA Formentor |
|---|---|
| Uitvoering: | 150pk / Adaptieve cruise control / Keyless / Stuurwielverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 juni 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 43.654 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 461,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 628 kg |
| Gewicht: | 1.363 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.991 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco
- Airco automatisch
- Alcantara bekleding
- Armsteun voor
- Audio-navigatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Boordcomputer
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrische ramen
- Getint glas
- Halflederalcantara
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- metallic
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor achter
- Sportstoelen
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Vrijwaring eventuele inruilauto