Citroën Jumper
2.2 BlHDi 140PK L2H2 33 ✅NAV✅CAM✅Stoelverw✅Trekhaak✅Standkachel
Direct kopen, basisprijs: € 15.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 15.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 262,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.188,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën Jumper |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.2 BlHDi 140PK L2H2 33 ✅NAV✅CAM✅Stoelverw✅Trekhaak✅Standkachel |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 februari 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 87.145 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-11-NTZ |
| Motorinhoud: | 2.179 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 1.370 kg |
| Gewicht: | 1.930 kg |
| Wielbasis: | 345 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Kleur wit
- Zijschuifdeur rechts
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- Standkachel
- Standkachel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Pack winter
- centrale vergrendeling
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- stuur multifunctioneel