Citroën C4 Picasso
1.2T 130Pk Automaat Shine Pano/Camera/Trekhaak/ 4S.Banden/El.Klep/Ecc/H.Leder/Comfort.Stoelen/Led
Direct kopen, basisprijs: € 11.399,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.399,-
LEASEPRIJS: € 187,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.279,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C4 Picasso |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2T 130Pk Automaat Shine Pano/Camera/Trekhaak/ 4S.Banden/El.Klep/Ecc/H.Leder/Comfort.Stoelen/Led |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 mei 2017 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 123.127 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 187,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.399,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RS-905-Z |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 1.273 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.918 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.470 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- panoramadak
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- panoramische voorruit
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- lederen/stof bekleding
- achterstoelen drie
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- zonnescherm zijruiten
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- Rookvrij
- start/stop systeem
- trekhaak
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar