Citroën C3
1.5 HDI110pk Business
Direct kopen, basisprijs: € 17.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.900,-
LEASEPRIJS: € 248,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.015,13 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 HDI110pk Business |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 april 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 69.922 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 248,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | CI-42-52 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.227 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- glans exterieur delen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mono Tone dak
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- Ambiance Urban Grey
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- comfortstoel(en)
- cruise control
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor