Citroën C3
1.2 PureTech Feel 105g Dealer Onderhouden,Navi,Clima,Cruise,Rijstrooksensor,Recent beurt gehad,Pdc,N.A.P,Apk tot 04-2027
Direct kopen, basisprijs: € 7.343,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.343,-
LEASEPRIJS: € 121,02 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.468,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Feel 105g Dealer Onderhouden,Navi,Clima,Cruise,Rijstrooksensor,Recent beurt gehad,Pdc,N.A.P,Apk tot 04-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 maart 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 82.886 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 121,02 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.343,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NL-107-X |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 955 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.510 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 450 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parelmoerlak
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Extra getinte ramen achter en achterruit
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- CITROËN Connect Nav 7" Touchscreen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- connected services
- DAB ontvanger
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- One touch elektrische raambediening voor en achter met antiklemvoorziening
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeersensoren achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- 60kw-82pk
- Altijd goed onderhouden
- Carplay
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- CITROËN Connect Nav DAB+ 7” Touchscreen
- Climate control
- Cruise control
- Dealer onderhouden
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- N.A.P.
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Nieuwe APK
- Nieuwe Olie
- Onderhoudsboekjes
- Pack Relax
- Pack Relax
- Parkeersensoren Achter
- Recent net beurt gehad
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging
- Weinig KM
- Zeer Zuinig