Citroën Berlingo
1.2 PureTech 110pk Benzine Airco/Navi/Camera/3 Persoons 07-2024
Direct kopen, basisprijs: € 17.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 17.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 295,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën Berlingo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech 110pk Benzine Airco/Navi/Camera/3 Persoons 07-2024 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 juli 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 32.055 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-82-PLJ |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.305 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 188 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.960 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Infotainment
- Boordcomputer
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth carkit
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie via Apple Carplay
- Radio
- Spraakbediening
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Mistlampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- BPM-vrij voor ondernemer
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- stuur multifunctioneel