Chausson 79 EB
TITANIUM HEFBED QUEENSBED NAVI 62000KM!!!
Direct kopen, basisprijs: € 44.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 44.950,-
LEASEPRIJS: € 740,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Chausson 79 EB |
|---|---|
| Uitvoering: | TITANIUM HEFBED QUEENSBED NAVI 62000KM!!! |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 april 2012 |
| Carrosserie: | Half-integraal |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 62.919 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 740,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 44.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 2.930 kg |
| Wielbasis: | 640 cm |
| Hoogte: | 265 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen
- Luifel
- Trekhaak
- Vaste badkamer
- Vaste slaapplaats
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Radio cd speler
- Tv
- TV-aansluiting
- TV-antenne
- Interieur
- 3-pits kooktoestel
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Boiler
- Boordcomputer
- Cruise control
- Douche
- Elektrisch bedienbare ramen
- Grote Dakramen
- Kachel
- Koelvries combi
- Ringverwarming
- Satelliet TV schotel
- Schotel
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Led-verlichting
- Overige
- Cassettetoilet
- Enkele bedden
- Half alcantara / stof bekleding
- Toilet