Carado A 464
Camper (APPLE CARPLAY, TELEVISIE, INLOOPDOUCHE, CRUISE CONTROL, CAMERA, LICHTMETALEN VELGEN)
Direct kopen, basisprijs: € 64.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 64.945,-
LEASEPRIJS: € 1.070,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 12.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Carado A 464 |
|---|---|
| Uitvoering: | Camper (APPLE CARPLAY, TELEVISIE, INLOOPDOUCHE, CRUISE CONTROL, CAMERA, LICHTMETALEN VELGEN) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 8 september 2016 |
| Carrosserie: | Overig |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 38.779 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.070,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 64.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-917-TN |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 680 kg |
| Gewicht: | 2.815 kg |
| Hoogte: | 310 cm |
| Breedte: | 233 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.495 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Trekhaak
- Vaste badkamer
- Vaste slaapplaats
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Tv
- TV-aansluiting
- Interieur
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Douche
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Overige
- Cassettetoilet
- Toilet