BMW XM
PHEV Label Red 30 kWh 22 Inch Bang & Olufsen Sound M Driver´s Package Stoelventilatie Stuurwielverwarming Stoelmassage Driving Assistant Professional
Direct kopen, basisprijs: € 134.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 134.990,-
LEASEPRIJS: € 2.224,86 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 26.998,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW XM |
|---|---|
| Uitvoering: | PHEV Label Red 30 kWh 22 Inch Bang & Olufsen Sound M Driver´s Package Stoelventilatie Stuurwielverwarming Stoelmassage Driving Assistant Professional |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 november 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 13.856 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 2.224,86 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 134.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GSF-74-F |
| Motorinhoud: | 4.395 cc |
| Vermogen: | 430 kw / 585 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 2.695 kg |
| Wielbasis: | 311 cm |
| Hoogte: | 176 cm |
| Breedte: | 201 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- zelfstandige rijstrookwissel
- zelfstandige rijstrookwissel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Carbonafwerking interieur
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen interieur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Roll Stability Control
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- achterasbesturing
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Dashboardcamera
- diffuser
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant Professional
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding microvezel
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- sportstuur leder
- sportuitlaat
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- verlichte grille/strip
- Vervolgbotsing preventie
- verwarmde armsteun(en)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen