BMW X5
xDrive50e M-Sport Pro Pano Massage+koel Trekh ACC 360 H/K Shadow
Direct kopen, basisprijs: € 82.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 82.900,-
LEASEPRIJS: € 1.366,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 16.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive50e M-Sport Pro Pano Massage+koel Trekh ACC 360 H/K Shadow |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 januari 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 72.140 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.366,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 82.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-922-VZ |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 360 kw / 490 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.395 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 03AC Elektrisch wegklapbare trekhaak
- 03DN Grille verlicht Iconic Glow
- 07M9 BMW Individual Hoogglans Shadow Line met uitbreiding
- 0402 Elektrisch glazen panoramadak
- 0C3Z Tansanit blauw
- 01XM 21 inch velgen styling 741m zwart
- 02PA Slotbouten
- 02VR Luchtvering op voor- en achteras
- 03MC Individual dakrails hoogglans Shadow Line
- 03MF M-koplampen Shadow Line
- 04T2 Laadkabel professional
- 04T3 Flexible Fast Charger 2.0 Mode 2
- 04T8 Automatisch dimmende buitenspiegels
- 04U9 Akoestische voetgangersbescherming
- 05DW Parking Assistant Professional
- 22 inch Lichtmetalen velgen
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- 0552 LED koplampen adaptief
- 0715 M-Aerodynamicapakket
- 0760 Shadow Line raamlijsten (zwart hoogglans)
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 22"
- Metaalkleur
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Trekhaak elektrisch wegklapbaar
- Zonnescherm zijruiten
- Zonnescherm zijruiten
- Overige
- glans exterieur delen
- 07R7 Innovatiepakket
- 0337 M-Sportpakket
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Exclusive-pakket
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- glans exterieur delen
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- Innovation Pack
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- M Sportpakket Pro
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportuitlaat
- sportuitlaat
- Stoelen-pakket
- Travel Pack
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Infotainment
- 0674 Harman Kardon premium audiosysteem
- 06AE BMW TeleService
- 06AK Connected Drive Services
- 06C3 Connected Pack Digital Professional
- 06PA Personal ESIM
- 06U3 BMW Live Cockpit Professional
- 06U8 BMW Gesture Control (Gebarenbesturing)
- 0654 DAB Tuner
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 04M5 Dashboard met leder individual omkleed
- 04T7 Massagefunctie voor beide voorstoelen
- 033B M-Sportpakket Pro
- 0453 Stoelventilatie voor
- 02TB Sportautomaat (schakelmogelijkheid aan stuur)
- 03KA Geluidswerende zijruiten
- 04A2 Clarity Glas versnellingspook en infotainment-knop
- 04FL Travel & Comfort Railsysteem
- 04GQ Veiligheidsgordels voorin voorzien M striping
- 04KR Fine-Wood interieurlijsten Fineline Stripe
- 04NB Elektronisch geregelde airconditioning 4-zones
- 04UR Ambiance interieurverlichting
- 04V1 BMW IconicSounds Electric
- 06NX Draadloos oplaadstation
- 07LK BMW Travel Pack
- 09D8 Exclusive Pack
- 0230 Extra pakket EU-specifiek
- 0413 Bagage-scheidingsnet
- 0417 Zonneschermen achterportierruiten
- 0418 Opbergpakket voor kofferruimte
- 0423 Velours vloermatten
- 0456 Comfort stoelen met memory-functie
- 0494 Elektrisch verwarmde voorstoelen
- 0610 Head-Up Display (HUD)
- 0710 M-Sportstuurwiel met leder bekleed
- 0775 Hemelbekleding Individual antraciet
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Houtafwerking interieur
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- KPSW Bekleding in Sensafin zwart leder
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Panaromadak
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- 01DF Emissienorm Euro6 RDE II
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 05AU Driving Assistant Professional
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 03M2 M-Sport remsysteem Rood hoogglans
- 05AC High-Beam Assistant
- 05AL Active Protection
- 05AV Active Guard
- 06AF Emergency Call
- 08TF Actieve voetgangersbescherming
- 08TG Diefstalbeveiliging
- 0302 Alarmsysteem klasse 3 af-fabriek
- 0428 Gevarendriehoek en EHBO-kit
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 4 voertuigvolgsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning