BMW X5
xDrive45e High Executive M HUD Pano Laser Stoelkoeling 360C
Direct kopen, basisprijs: € 49.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 49.950,-
LEASEPRIJS: € 823,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive45e High Executive M HUD Pano Laser Stoelkoeling 360C |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 januari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 125.579 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 823,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 49.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JPK-76-X |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 2.410 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.150 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterruit apart te openen
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Infotainment
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- entertainment system
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen bekleding
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstoelen
- sportstuur
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achterasbesturing
- achterbank verwarmd
- achteruitrij assistent
- achteruitrij assistent
- adaptief demping systeem
- Audio Media Pack
- bots herkenning en activatie
- Comfort Access pakket
- CoPilot Pack
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dodehoek detectie
- dodehoek detectie
- dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- Driving Assistant
- Driving Assistant Plus
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless entry
- kruisend verkeer detectie
- kruisend verkeer detectie
- luchtvering
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- rijstrooksensor met correctie
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- Safety-pack
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- verkeersbord detectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Warmtecomfort pakket
- WiFi voorbereiding