BMW X5
45E XDRIVE HIGH EXE 360* CAMERA / CARPLAY / MEMORY-SEATS / 22'' / LUCHTVERING
Direct kopen, basisprijs: € 42.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.900,-
LEASEPRIJS: € 585,01 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.098,99 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 45E XDRIVE HIGH EXE 360* CAMERA / CARPLAY / MEMORY-SEATS / 22'' / LUCHTVERING |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 maart 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 154.113 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 585,01 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-456-XH |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 210 kw / 286 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 2.410 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 175 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.150 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Parkeersensor voor en achter
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatievoorbereiding
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- leer
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Comfortstoelen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Leder 'Vernasca' bekleding
- Luchtvering
- M 3-spaaks multifunctioneel stuurwiel
- Oplaadmogelijkheid
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- M zwarte hemelbekleding
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Volledig digitaal instrumentenpaneel