BMW X3
xDrive28i High Executive Automaat - Navi, Leer, Clima, Xenon, Stoelverw. Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 12.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.845,-
LEASEPRIJS: € 211,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.569,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive28i High Executive Automaat - Navi, Leer, Clima, Xenon, Stoelverw. Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 januari 2011 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 233.656 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 211,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 08-PHR-9 |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 190 kw / 259 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.720 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- ABS
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Alarminstallatie
- Alarm klasse 3
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Bandenspanningscontrole
- Bluetooth carkit
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dealeronderhouden
- Dimlichten automatisch
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Elektrische achterklep
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Koplampwissers
- Lederen bekleding
- Lederen stuur
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Radio/CD/MP3 speler
- Regensensor
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- Trekhaak, vast
- Verstelbaar stuur
- Xenon-koplampen