BMW X3
xDrive20d High Executive Panoramadak - 19 Inch - Camera - Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive20d High Executive Panoramadak - 19 Inch - Camera - Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 18 april 2013 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 229.545 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.700 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achter wissers
- Afdekhoes
- bi-xenon koplampen
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 19"
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak afneembaar
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- DVD-wisselaar
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12V-aansluiting bagageruimte
- 12Volt aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Deelbare Achterbank
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Dynamic Drive
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur leder
- Vloermatten velours