BMW X3
30e xDrive M-Sport Pano ACC 360 H/K HUD 20inch
Direct kopen, basisprijs: € 68.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 68.900,-
LEASEPRIJS: € 939,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.404,31 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 30e xDrive M-Sport Pano ACC 360 H/K HUD 20inch |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 januari 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 28.615 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 939,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 68.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 220 kw / 300 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.040 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 0402 Elektrisch glazen panoramadak
- 0C4F Arctic race blue metallic
- 02PA Slotbouten
- 02VC Banden reparatieset
- 03HZ 20 inch velgen dubbelspaak 1036M Bicolor
- 04T2 Laadkabel professional
- 04T3 Flexible Fast Charger 2.0 Mode 2
- 04U9 Akoestische voetgangersbescherming
- 09T1 M-Sport exterieurpakket
- 09TA Specifieke extra uitrusting M-Sport Pro
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- 0552 LED koplampen adaptief
- 0704 M-Sportonderstel
- 0760 Shadow Line raamlijsten (zwart hoogglans)
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- 0688 Harman Kardon premium audiosysteem
- 06AE BMW TeleService
- 06PA Personal ESIM
- 06U3 BMW Live Cockpit Professional
- 0654 DAB Tuner
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- 0459 Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen
- 0610 Head-Up Display (HUD)
- 02TE Sportautomaat (schakelmogelijkheid aan stuur)
- 02VL Variabele stuurbekrachtiging Sport
- 04FL Travel & Comfort Railsysteem
- 04NR Interieur Camera
- 04UR Ambiance interieurverlichting
- 04V1 BMW IconicSounds Electric
- 06NX Draadloos oplaadstation
- 07EW Innovation Pack Professional
- 07VK Premium Pack
- 09T2 M-Sport interieurpakket
- 043W M Interieurlijsten Aluminium geborsteld
- 0230 Extra pakket EU-specifiek
- 0413 Bagage-scheidingsnet
- 0481 Sportstoelen
- 0488 Elektrisch verstelbare lendensteun voorstoelen
- 0494 Elektrisch verwarmde voorstoelen
- 0534 Elektronisch geregelde airconditioning
- 0775 Hemelbekleding Individual antraciet
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- KSSW Veganza leder Schwarz
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- 01CB CO2 omvang
- 01DF Emissienorm Euro6 RDE II
- 04U8 Snelladen AC (wisselstroom)
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 05AT Driving Assistant Plus
- 05DN Parking Assistant Plus
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05AS Driving Assistant pakket
- 05AV Active Guard
- 06AF Emergency Call
- 08TF Actieve voetgangersbescherming
- 0302 Alarmsysteem klasse 3 af-fabriek
- 0428 Gevarendriehoek en EHBO-kit
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 0337 M-Sportpakket
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Dashboardcamera
- Dashboardcamera
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant Professional
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurcamera
- interieurcamera
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- motorgeluid simulator
- M Sport
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Premium Pack
- Professional Pack
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- smartphone entry
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen