BMW X2
xDrive25e M Sport Pano I 18inch I HUD
Direct kopen, basisprijs: € 24.744,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.744,-
LEASEPRIJS: € 337,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.089,92 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X2 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive25e M Sport Pano I 18inch I HUD |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 september 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 114.504 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 337,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.744,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JZP-51-T |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 93 kw / 127 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.705 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- File assistent
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Achterspoiler
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Lederen bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Driving Assistant Plus
- M Sport
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel