BMW X2
sDrive16d High Executive M-Sport Edition Clima Navigatie Head-Up Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 17.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.940,-
LEASEPRIJS: € 295,68 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.588,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X2 |
|---|---|
| Uitvoering: | sDrive16d High Executive M-Sport Edition Clima Navigatie Head-Up Rijklaarprijs Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 februari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 186.861 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,68 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-444-JG |
| Motorinhoud: | 1.496 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.450 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 153 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.015 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Infotainment
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Automatische 2-zone airconditioning
- Cruise control
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Galvanic Gold
- Geperforeerde lederen bekleding Dakota Schwarz
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen voor
- Alarmsysteem klasse 3
- Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- Head-Up Display
- Park Distance Control achter