BMW X1
xDrive25e ✅Trekhaak✅NaviPro
Direct kopen, basisprijs: € 20.844,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.844,-
LEASEPRIJS: € 283,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.445,29 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive25e ✅Trekhaak✅NaviPro |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 19 maart 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 120.543 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 283,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.844,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JFP-71-F |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 93 kw / 127 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.720 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Trekhaak met afneembare kogel
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access pakket
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel