BMW X1
xDrive20i Centennial High Executive
Direct kopen, basisprijs: € 18.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.750,-
LEASEPRIJS: € 309,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.750,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive20i Centennial High Executive |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 oktober 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | |
| Kilometerstand: | 155.997 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 309,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PK-989-X |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Navigatiesysteem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 17 inch lichtmetalen wielen V-spaak
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- LED koplampen
- Navigatiesysteem Plus
- xLine
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Head-Up Display
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sportstuur leder
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitgebreide bluetooth telefoonvoorbereiding