BMW X1
25e X-DRIVE HEADUP / SPORTLEER / TREKHAAK / CAMERA
Direct kopen, basisprijs: € 18.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.900,-
LEASEPRIJS: € 259,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.144,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | 25e X-DRIVE HEADUP / SPORTLEER / TREKHAAK / CAMERA |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 juli 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 188.667 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 259,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-665-ZS |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 93 kw / 127 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.720 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.330 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sperdifferentieel
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Carkit
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatievoorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- leder
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- leer
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 17 inch lichtmetalen wielen V-spaak
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatische airconditioning 2-zone
- Cruise control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parking Pack
- Saphirschwarz
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- BMW sportstoelen
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- ConnectedDrive Services
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- Driving Assistant
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- HiFi System
- LED koplampen en LED achterlichten
- Live Cockpit Plus
- M dakrailing in hoogglans Shadow Line
- Multifunctioneel stuurwiel
- multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem Plus
- Omlijsting zijruiten mat aluminium
- Park Distance Control achter
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Parking Pack
- Performance Control
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Servotronic
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Trekhaak met afneembare kogel