BMW iX3
High Executive 80 kWh
Direct kopen, basisprijs: € 41.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 41.995,-
LEASEPRIJS: € 572,02 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.941,32 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW iX3 |
|---|---|
| Uitvoering: | High Executive 80 kWh |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 16 november 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 35.252 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 572,02 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 41.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.155 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Infotainment
- connected services
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map + hard disk
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 20"
- M Aerodynamica
- metaalkleur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen sportstuur
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- extra getint glas
- glans exterieur delen
- Instructieboekjes aanwezig
- motorgeluid simulator
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Shadow Line Pack
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar