BMW 5 Serie
Touring 540D X-Drive 2024 M-Sportpakket Btw Pano B&W
Direct kopen, basisprijs: € 77.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 77.950,-
LEASEPRIJS: € 1.090,23 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.229,64 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 540D X-Drive 2024 M-Sportpakket Btw Pano B&W |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 december 2024 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 28.488 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.090,23 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 77.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JFL-87-S |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 210 kw / 286 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.950 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie
- audio installatie high end
- Bluetooth
- boordcomputer
- connected services
- DAB
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- navigatiesysteem full map
- WiFi
- Exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- chroom delen exterieur
- dakrails
- LED achterlichten
- LED koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 18"
- lichtmetalen velgen 19"
- M Aerodynamica
- metaalkleur
- Extra
- aanhanger manoeuvreerhulp
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- airco automatisch
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Elektrisch uitklapbare trekhaak
- interieurcamera
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 19"
- sportstuur nappaleder
- stuur nappaleder
- stuur verwarmd
- Trekhaak
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- verlaagde carrosserie
- zwarte (glans) exterieur delen
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- carbonafwerking interieur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch glazen panorama-dak
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- keyless start
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen bekleding
- lederen bekleding
- regensensor
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sportief interieur
- sportonderstel
- sportstoelen
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid & Techniek
- aanhanger assistent
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale airbag voor
- cruise control
- dashboardcamera
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Dealer onderhouden