BMW 5 Serie
Touring 528xi High Executive Aut Pano Leder NL Auto cruise Nette Staat 2014
Direct kopen, basisprijs: € 12.944,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.944,-
LEASEPRIJS: € 213,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.588,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 528xi High Executive Aut Pano Leder NL Auto cruise Nette Staat 2014 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 december 2014 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 202.623 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.944,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 4-ZBJ-76 |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 180 kw / 245 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 1.790 kg |
| Wielbasis: | 297 cm |
| Hoogte: | 1.462 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.455 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Bi-xenon koplampen
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED koplampen adaptief
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor