BMW 5 Serie
M550xd
Direct kopen, basisprijs: € 16.885,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.885,-
LEASEPRIJS: € 278,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.377,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | M550xd |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 maart 2013 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 229.717 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 278,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.885,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 2-TLH-03 |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 280 kw / 381 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.870 kg |
| Wielbasis: | 297 cm |
| Hoogte: | 1.454 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.475 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 19"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Microvezel bekleding
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- M Aerodynamica
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor