BMW 5 Serie
530i High Executive [CRUISE, STOELVERWAMING, ELEKTRISCHE STOELEN, NIEUWSTAAT, ACHTERBANK VERWARMD]
Direct kopen, basisprijs: € 19.740,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.740,-
LEASEPRIJS: € 325,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.948,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 530i High Executive [CRUISE, STOELVERWAMING, ELEKTRISCHE STOELEN, NIEUWSTAAT, ACHTERBANK VERWARMD] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 november 2017 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 221.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 3 |
| Aantal handzenders: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 325,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.740,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RH-441-Z |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- DVD speler
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- 4-zone airconditioning
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Leder Dakota
- Navigatiesysteem Professional
- Adaptieve bochtverlichting
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Dynamic Damper Control
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Extra-getint glas voor de achterruiten
- extra getint glas achter
- Handbediende zonneschermen voor achterportierramen
- Head-Up Display
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Interieurvoorverwarming
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luxury Line
- Luxury Line Pack
- Parking Pack
- Parking Pack
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
- WiFi hotspot