BMW 5 Serie
530d xDrive Luxery Line SCHUIFDAK / CRUISE / CARPLAY / SPORTLEER / NAVI
Direct kopen, basisprijs: € 20.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.900,-
LEASEPRIJS: € 344,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 530d xDrive Luxery Line SCHUIFDAK / CRUISE / CARPLAY / SPORTLEER / NAVI |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 juni 2017 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 177.653 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 344,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-675-BF |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 196 kw / 267 pk |
| Laadvermogen: | 715 kg |
| Gewicht: | 1.670 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.385 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zonnedak
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Draadloze telefoonlader
- Luxury Line
- M Sportpakket
- Sport Line
- stuur verwarmd
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- microvezel bekleding
- microvezel bekleding
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel