BMW 5 Serie
520i High Executive M Sport lLine
Direct kopen, basisprijs: € 26.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.950,-
LEASEPRIJS: € 444,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 520i High Executive M Sport lLine |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 april 2018 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 82.714 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-033-PG |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 695 kg |
| Gewicht: | 1.505 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 1.479 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Exterieur
- Dynamische Remlicht
- Kofferbak/achterklep elektrisch bediend
- Led achterlichten
- Parkeer assistent
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Interieur
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bekerhouder
- Bekerhouder achter
- Binnenspiegel Dimautomaat
- Interieur inrichting interieurlijsten Zwart Hoogganzend
- Lederen/stof bekleding
- Roestvrijstalen sportpedalen
- Skiluik
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Voetenruimte verlicht met Led
- Veiligheid
- Achteruit rijcamera
- Achteruitrijcamera
- Bandenpanning control systeem
- Dynamische Stabilisatie Controle
- Dynamische Tractiecontrole
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Kinderslot electrische
- Koplamp met Actieve ledverdeling en Bochtenverlichting
- Rijassistent-systeemBotsingwaarschuwingssysteemmetRemfunctie
- Rijassistent verkeersborden
- Rijassistent vermoeidheiddetectie
- Rijhulpsysteem: grootlichtassistent
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Kruisend verkeer detectie
- M Aerodynamica
- Rijstrooksensor met correctie
- Zelfstandige rijstrookwissel