BMW 3 Serie
Touring 330e xDrive 293pk M-Sport PANO M-STOELEN LEER KEYLESS
Direct kopen, basisprijs: € 32.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.950,-
LEASEPRIJS: € 448,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.446,28 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 330e xDrive 293pk M-Sport PANO M-STOELEN LEER KEYLESS |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 juni 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 108.047 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 448,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.865 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED koplampen
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Shadow Line Hoogglans
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen bekleding
- M sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zonnescherm
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- Oplaadmogelijkheid
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Audio Media Pack
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access pakket
- Connected services
- Driving Assistant
- Geluidsisolerend glas
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- M Sport
- Parking Pack
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen