BMW 3 Serie
Touring 320i High Executive*NL-Auto*Perfect Onderh.*Leder/Stoelverw./Gr. Navi/Keyless Entry+Go/LED/Climate-Control/Cruise-Control/17 inch LM*
Direct kopen, basisprijs: € 16.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.900,-
LEASEPRIJS: € 278,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 320i High Executive*NL-Auto*Perfect Onderh.*Leder/Stoelverw./Gr. Navi/Keyless Entry+Go/LED/Climate-Control/Cruise-Control/17 inch LM* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 januari 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 137.828 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 278,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 2-ZKK-17 |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.470 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.090 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Uitlaat sierstuk
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Audio installatie
- Audioinstallatie met cd-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Skiluik
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Bluetooth
- Comfort-pakket
- electronic climate control
- Niet in gerookt
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel