BMW 3 Serie
Touring 318i M Sport navi clima cruise led leer 18 inch 136 pk !!
Direct kopen, basisprijs: € 18.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.500,-
LEASEPRIJS: € 258,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.132,09 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 318i M Sport navi clima cruise led leer 18 inch 136 pk !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 juni 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 124.330 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 258,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZH-367-R |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.465 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.090 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Drive Select
- Elektrisch bedienbare achterklep
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Infotainment
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Dakhemel Zwart
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- isofix voorbereiding
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- USB Aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel