BMW 3 Serie
330e AUT8 M-SPORT HIGH EXECUTIVE LEDER NAVI SPORT-INT AIRCO LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 15.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.900,-
LEASEPRIJS: € 262,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 330e AUT8 M-SPORT HIGH EXECUTIVE LEDER NAVI SPORT-INT AIRCO LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 januari 2017 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 182.861 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-482-PB |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.635 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.195 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- electronic climate control
- electronic climate control
- electronic climate control
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- microvezel/stof bekleding
- microvezel/stof bekleding
- M Sport
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone integratie
- Sport Line
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel