BMW 3 Serie
320e Business Edition Plus Sport LineLederen Sportstoelen Carplay Achteruitrijcamera Live cockpit pro
Direct kopen, basisprijs: € 26.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.990,-
LEASEPRIJS: € 368,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.471,17 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 320e Business Edition Plus Sport LineLederen Sportstoelen Carplay Achteruitrijcamera Live cockpit pro |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 mei 2022 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 136.776 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 368,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-809-PD |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.740 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- glans exterieur delen
- glans exterieur delen
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parking Pack
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sport Line
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking