BMW 3 Serie
318D High Executive Automaat - Navi, Camera, Leer, PDC, Xenon
Direct kopen, basisprijs: € 13.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.845,-
LEASEPRIJS: € 228,19 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.769,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 318D High Executive Automaat - Navi, Camera, Leer, PDC, Xenon |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 december 2013 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 131.773 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 228,19 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-642-DF |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- ABS
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Alarm klasse 3
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrole
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Comfort stoelen
- Cruise control
- El. verstelbare spiegels
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- ESP
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Koplampwissers
- Lederen bekleding
- Lederen stuur
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatiesysteem
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Radio/CD
- USB aansluiting
- Verstelbaar stuur
- Verwarmde ruitensproeierinstallatie
- Xenon-koplampen