BMW 3 Serie
2.0T High Executive Aut-8 Sport-Line. Topstaat!
Direct kopen, basisprijs: € 26.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.445,-
LEASEPRIJS: € 435,86 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.289,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0T High Executive Aut-8 Sport-Line. Topstaat! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 september 2020 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 68.671 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 435,86 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-552-SH |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.465 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Hoogte: | 1.435 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Hoogglans exterieur afwerking
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Infotainment
- Android Auto audio
- Audio installatie
- DAB
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Touchscreen bediening
- Verkeersborden detectie
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco separaat achter
- Ambient interieur sfeerverlichting pakket
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling (afst.bed)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieur accenten
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Interieur sfeerverlichting pakket
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Multicolor sfeerverlichting
- Night pakket
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurwielverstelling (hoogte en diepte)
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- 12 maanden Autotrust garantie mogelijk
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple carplay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun
- Audio- Aux aansluiting
- Audio- bluetooth streaming
- Audio- media-in aansluiting
- Audio- stuurbediening
- Audio- USB aansluiting
- Automatische airco ECC
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bluetooth telefoon
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Cruisecontrol
- Dagrijverlichting Led
- Dimmende binnenspiegel
- Distance alert
- Donkere ramen achter
- Draadloze telefoonlader
- Drive Select systeem (instelbare motor/onderstel eigenschappen)
- EcoDrive systeem
- Elektr. pakket
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Facelift model
- Full Led koplampen
- Full Led verlichting pakket
- Grondverlichting in spiegels/handgrepen
- Hill start assist
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoogglans interieurafwerking
- Info- display in tellerklok
- Isofix
- Keyless start
- Lane assist
- Led achterlampen
- Leder stuurwiel met functietoetsen
- LED mistlampen
- Licht & zichtpakket
- Lichtsensor
- LM velgen
- Multimediasysteem
- Navigatiesysteem met kleurenscherm
- Parkeersensoren voor en achter
- Passagiersairbag
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Shadow-line
- Sportonderstel
- Sportpakket
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak tegen scherpe meerprijs
- Voorstoelen met hoogte verstelling
- Xenon verlichting
- Zij airbag(s) voor
- ASR