Audi RSQ8
4.0TFSI QUATTRO CARBON/CERAMIC/ACC/MASSAGE/VENTILATIE/B&O/HEADUP
Direct kopen, basisprijs: € 89.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 89.900,-
LEASEPRIJS: € 1.481,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 17.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi RSQ8 |
|---|---|
| Uitvoering: | 4.0TFSI QUATTRO CARBON/CERAMIC/ACC/MASSAGE/VENTILATIE/B&O/HEADUP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 januari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 140.279 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.481,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 89.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-106-TH |
| Motorinhoud: | 3.996 cc |
| Vermogen: | 441 kw / 600 pk |
| Laadvermogen: | 725 kg |
| Gewicht: | 2.290 kg |
| Wielbasis: | 299 cm |
| Hoogte: | 175 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.015 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor achter
- Achterspoiler
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Full LED verlichting
- Keramische remschijven
- Keramische remschijven
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 23"
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- 4 uitlaten
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- File assistent
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak
- Uitlaat sierstuk
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank verstelbaar
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen sportstoelen
- Lederen sportstoelen
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lederen versnellingspook
- leer
- Lichtsensor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 4x4 (vierwielaandrijving)
- 4X4 aandrijving
- Achteruitrijcamera
- Active Cornering Enhancement
- Active Cornering Enhancement
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- achterasbesturing
- Assistentie pakket Parking
- AUDI DRIVE SELECT
- Carbon exterieur delen
- Design Pack
- Keyless-pakket
- RS dynamic pakket
- sluitbekrachtiging
- Tour pakket
- Bluetooth
- Bluetooth carkit
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 23"
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- S-Line bumpers
- S-Line Dorpellijsten
- S-Line Grille
- S-Line Instaplijsten
- S-Line Lichtmetalen velgen
- S-Line Stuurwiel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone entry
- smartphone integratie
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Telefoonvoorbereiding
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi