Audi RSQ8
4.0 TFSI RS Q8 Quattro 600pk! Panorama dak Navigatie Electrische achterklep Led Camera Climate Control Parkeer sensoren voor en achter Lichtmetalen Velgen
Direct kopen, basisprijs: € 99.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 99.890,-
LEASEPRIJS: € 1.408,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 17.091,90 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi RSQ8 |
|---|---|
| Uitvoering: | 4.0 TFSI RS Q8 Quattro 600pk! Panorama dak Navigatie Electrische achterklep Led Camera Climate Control Parkeer sensoren voor en achter Lichtmetalen Velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 1 september 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 126.880 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.408,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 99.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-251-JH |
| Motorinhoud: | 3.996 cc |
| Vermogen: | 449 kw / 611 pk |
| Laadvermogen: | 725 kg |
| Gewicht: | 2.290 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.015 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achterbank verwarmd
- electronic climate controle
- elektrisch glazen panorama-dak
- kunstlederen/alcantara bekleding
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 23"
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 23"
- navigatiesysteem full map
- S Line exterieur
- voorstoelen en achterbank verwarmd
- achterasbesturing
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- airco separaat achter
- alarm klasse 3
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- bagage-scheidingsnet
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen interieurdelen
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- luchtvering en automatische niveauregeling
- matrix LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- regensensor
- rijstrooksensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportuitlaat
- start/stop systeem
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- telefoonintegratie
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtewerend glas
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor