Audi Q8
60 TFSIe Quattro Competition RS Seats B&O 360°
Direct kopen, basisprijs: € 61.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 61.450,-
LEASEPRIJS: € 1.012,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 12.290,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q8 |
|---|---|
| Uitvoering: | 60 TFSIe Quattro Competition RS Seats B&O 360° |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 november 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 118.218 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.012,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 61.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.415 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische achterklep
- Elektrische inklapbare trekhaak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- S-line
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- trekhaak uitklapbaar
- zonwerend glas
- Infotainment
- 360 Camera
- Apple Carplay | Android auto
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Bang & Olufsen
- DAB
- Groot Navigatie
- Groot Navigatie ( via Carplay )
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- Virtual Cockpit
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch stoelen met geheugen ( Memory )
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- RS Seats
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurverwarming
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte Hemelbekleding
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruisecontrole
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise Controle
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Pilot Assist
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- 4x4
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 23"
- Lichtmetalen velgen 23"
- Luchtvering
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- S Line exterieur
- Standkachel
- Uitwijk assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
- ASR