Audi Q8 Sportback e-tron
50 quattro S Edition 95 kWh SOH 94% / 340pk / Elektrische stoelverstelling / Achteruitrij camera /
Direct kopen, basisprijs: € 51.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 51.500,-
LEASEPRIJS: € 848,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.300,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q8 Sportback e-tron |
|---|---|
| Uitvoering: | 50 quattro S Edition 95 kWh SOH 94% / 340pk / Elektrische stoelverstelling / Achteruitrij camera / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 18 augustus 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 27.694 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 848,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 51.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-218-SH |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 2.485 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.170 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- metaalkleur
- S Line exterieur
- Velgen, gesmeed lichtmetaal 9,5J x 21 "5-arm-Aero-structuur"-design
- Velgen, gesmeed lichtmetaal 9,5J x 21 "5-arm-Aero-structuur"-design
- aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend met geheugenfunctie
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Optiekpakket hoogglans zwart inclusief zwarte Audi-ringen
- Privacy glas
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus met MMI touch response
- Audi Connect diensten
- Audi phone box light
- Audi smartphone interface
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Kunstleder bovenop dashboard en op interieurdelen onderin. Bovenzijde dashboard, portierarmsteunen en onderzijde middenconsole in mono.pur 550
- lederen/alcantara bekleding
- Stoelen, voor verwarmbaar
- Vierzones airconditioning
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Decorinleg, aluminium spectrum
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hemelbekleding in zwart
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun in Valcona leder
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet
- Sportstoelen voor
- sportstuur
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugen voor bestuurdersstoel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 3
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Assistentiepakket Tour
- Audi active lane assist incl file assistent
- Audi lane departure warning incl emergency assist
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp voor en achter
- passagiersairbag
- Snelheidslimietherkenning
- uitwijk assistent
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- luchtvering en automatische niveauregeling
- metallic
- oplaadmogelijkheid